O mnie

Cześć! Witam Cię na stronie Road`n`roll!

Najtrudniej pisać o sobie, więc może na początek, co nieco o stronie. Miejsce to, jest rozwinięciem mojego drugiego bloga – Tubywalcy.pl oraz Atrakcje dla dzieci

Wpadłem kiedyś na pomysł stworzenia muzycznego spaceru po mieście Kraków, co okazało się niezłym strzałem. Czytelnicy polubili ten wpis, szeroko go komentowali i udostępniali. Poszedłem więc za ciosem i powstały wpisy, o Tychach i miejscach związanych z Ryśkiem Riedlem, czy Mysłowicach śladami Artura Rojka. Na blogu opisuję zwykłe, czasami brzydkie miejsca, które nierozerwalnie wiążą się z muzyką. Nie zawsze (a raczej rzadko) znajdziecie tutaj piękne zdjęcia. Dlaczego? Bo rocknroll często rodzi się w piwnicach, brudnych salkach prób, a w tekstach nie zawsze rozpieszcza.

Wpisami zainteresowały się również media m.in. – Teraz Rock, CGM czy Radio Kraków. W tym ostatnim, udzieliłem nawet wywiadu:

Road`n`roll radio kraków wywiad o mnie

Aaa i miało być coś o mnie 😉 Mam na imię Jarek, a podróże i muzyka to rzeczy, bez których nie umiem żyć. Dlatego też postanowiłem połączyć te idee. Dodatkowo, nierzadko sam przekonywałem się, że nawet najzwyklejsze miejsca chowają ciekawe historie, obok których żaden fan muzyki nie może przejść obojętnie.

Na stronie znajdziesz linki referyncyjne i różne formy reklamy. Staram się jednak żeby nie przesłaniały one treści, były mało inwazyjne i nie psuły radości z czytania 🙂

Zatem stay rock i miłego czytania Roadnroll! |m|